ENLTРУ
Turime Britų Trumpaplaukių kačiukų!

Turime kačiukų!

BRITŲ TRUMPAPLAUKIAI | STARFALL*LT

VEISLYNAS

SERTIFIKATAS

APIE MUS


Britų Trumpaplaukių kačių veislynas Starfall*LT yra įsikuręs Vilniuje, Lietuvoje, specializuojasi klasikinių spalvų ir retesnių kraujų kačių veisime.
Starfall*LT yra klubo LGAC (Lietuvos Gyvūnų Augintojų Centro) nariu, WCF (World Cats Federation) registracijos sertifikato numeris LGAC 156-13, VMVT (Valstybinės Maisto ir Veterinarinės Tarnybos) sąrašuose veislyno ūkio subjekto numeris yra 77-13-009, o VMI registruota veikla vykdoma pagal Individualios Veiklos pažymą Nr. 650781 ir yra mokami visi mokesčiai.
Britų trumpaplaukiai pakerėjo mus savo pliušiniu kailiu, apvaliomis formomis ir melancholišku, nereikliu gyvenimo būdu.
Kačių auginimas ir auklėjimas yra hobis ir gyvenimo stilius.
Visi katinai, katės ir kačiukai gyvena namuose, kartu su mumis ar mūsų šeima. Tai leidžia pažinti augintinius, suprasti jų poreikius, prisiderinti prie jų, prižiūrėti individualiai ir atsakingai.
Mūsų pagrindiniai tikslai yra prisidėjimas prie veislės pagerinimo, veisiant sveikas kates su retu ir mažai paplitusiu Europoje kilmės medžiu ar atgabentas iš kitų kontinentų.
Per kelis pastaruosius metus mes atvežėme 4 kates iš Australijos, o 1 katė su kelione ir mokesčiais kainuoja apie 5000 eurų, todėl norime, kad suprastume iš ko susidaro veislinio kačiuko kaina ir kuo skiriasi "panašūs į britus" ir tikri veisliniai britai, kai rūpimasi jų genofondu, nuo kurio priklauso ne tik išvaizda, bet ir sveikata.

Visos katės yra nuodugniai ištiriamos ne tik prieš dalyvavimą veisime, bet yra reguliariai tikrinama jų sveikata ir prieš kiekvieną vadą yra atliekami tyrimai ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje. Taip bandoma jų palikuoniams sumažinti riziką susirgti rimtomis ir paveldimomis ligomis. Veisime dalyvaujančioms katėms atliekami ne tik virusinių (FeLV, FPV, FIV, FIP, FCoV, CHL, MYC), bet ir paveldimų HCM (hipertorifinės kardiomiopatijos) ir PKD (inkstų policistozės) ligų tyrimai.

Mūsų katės gauna geriausios "Holistic" kokybės kačių maistą, subalansuotą natūralią dietą, vitaminus, pastas ir papildus.
Mes tikime ir tikimės, kad mūsų augintiniams seksis būti ne tik puikiais gyvenimo kompanionais, bet ir dalyvauti parodose, kurioms jos yra ruošiamos nuo gimimo.
Kiekvienas kačiukas, gimęs mūsų veislyne tampa mums šeimos nariu ir yra asmenybė, su savo norais, privalumais, išskirtinumais ir mums sunku išsiskirti su kiekvienu, bet namai turi ribas. O renkant būsimus šeimininkus yra atsižvelgiama į abiejų pusių poreikius, lūkesčius ir būsimą augintinio gerbūvį.

Mūsų pozicija yra griežtai prieš gyvūnų eksploatavimą ir nedokumentuotą dauginimą, todėl mes neparduodame augintinių be visų privalomų dokumentų ir procedūrų. Kačiukai gali palikti namus tik nuo trijų-keturių mėnesių amžiaus, su WCF kilmės dokumentais, Europos Sąjungos gyvūno-augintinio pasu, įregistruoti VMVT, paženklinti integriniu grandynu, du kart paskiepyti nuo kalicivirozės, kačių virusinio rinotracheito, panleukopenijos ir kartą nuo pasiutligės, socializuoti, adaptuoti išoriniam pasauliui, mažiau priklausomi nuo mamos, savarankiškai besimaitindami sausu, konservuotu ir natūraliu maistu, pripratinti prie higienos, dėžutės, lengvesniam apsipratimui naujuose namuose turintys kraitelį su mėgstamu maistu, žaislais ir pažįstamu daiktu. O su naujais šeimininkais yra palaikomas nuolatinis ryšis.
Taip pat privalomas dvišalis sutarties pasirašymas, kuriuo abi pusės prisiima atsakomybę.
Susidomėjus prašome patikrinti ar yra laisvi kačiukai arba susisiekti su mumis papildomai informacijai skiltyje Kontaktai